• +90 232 493 00 00
  • info@bakircay.edu.tr

REKTÖR DANIŞMANLARI

Rektör Danışmanları Görev Dağılımı İçin Tıklayınız.

 

                                                                                                         

Öğr.Gör. Semih BİTİM

1979 yılında Berlin'de doğdu. 2008’de Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünden mezun oldu. 2000-2008 yılları arasında çeşitli özel kuruluşların teknik destek departmanlarında sistem yöneticiliği görevlerini üstlendi.  2008-2018 yılları arasında Sakarya Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Ağ ve Sistem Yönetimi Şube Müdürlüğünde Öğretim görevlisi kadrosunda görev aldı. 2009 yılında Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme MBA programından mezun oldu. 2018 yılında İzmir Bakırçay Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı bünyesinde öğretim görevlisi olarak göreve başladı. 2018 yılı sonunda devraldığı, İzmir Bakırçay Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı görevini halen sürdürmekte olan Semih BİTİM aynı zamanda Sakarya Üniversitesi İşletme Enstitüsü Yönetim Bilişim Sistemleri alanında doktora eğitimine devam etmektedir.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Peyzaj Y. Mimarı Müberra AKKAYA

1978 yılında Karabük’te doğdu. 1999 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Bartın Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünden mezun olduktan sonra 2006 yılında Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Peyzaj Mimarlığı Anabilim Dalında yüksek lisansını tamamladı. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi.2000-2006 yılları arasında özel sektörde çalıştı. Bu süre zarfında kamu kurumlarına mesleğiyle ilgili danışmanlık hizmetinde bulundu. 2007-2011 yılları arasında sırasıyla Şırnak İl Özel İdaresinde yönetici, Kırklareli İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel iyileştirme Müdürlüğünde mühendis, Kırklareli Valiliği AB Koordinasyon Merkezinde proje uzmanı olarak çalıştı. 2011 – 2014 yılları arasında Iğdır Üniversitesi Iğdır Meslek Yüksekokulu’nda öğretim görevlisi olarak görev yaparken üniversite bünyesinde çeşitli idari görevlerde üstlendi.2014-2019 yılları arasında sırasıyla Iğdır ve Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerinde Mühendis, İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde ise Foça Çevre Şube Müdürü olarak görev yaptı. 15.08.2019 tarihi itibariyle Üniversitemiz Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi’nde Fakülte Sekreteri olarak göreve başladı.

Çalıştığı kurumlarda birçok sosyal sorumluluk projesinde Proje Yöneticisi/Koordinatörü olarak görev alan Müberra AKKAYA evli ve bir çocuk annesidir.